A Story Of Wedding

Hazırlıkların telaşıyla başlayan bir gün… Sabahın erken saatlerinde, gelinin evinde telaşlı bir hazırlık var. Makyajın son dokunuşları, gelinliğin pırıltısı, heyecan dolu gözler… Odanın içinde bir karışıklık hakim ama aynı zamanda bir huzur var, çünkü bu günün özel olduğu biliniyor. Gelin, heyecanla beklenen anın hayalini kuruyor, yanında en sevdikleriyle.

Damat ise ayrı bir heyecan içinde. Giyinirken, düğün günü getirdiği duyguları içinde hissediyor. Geleceğe açılan yeni bir kapı, sonsuza kadar sürecek bir aşkın ilk adımı… Arkadaşları ve ailesi ona moral veriyor, hazırlıkların son aşamalarında yanında oluyorlar.

Ve nihayet geldi o an… Gelinin evinden ayrılıyorlar, düğün mekanına doğru yola çıkıyorlar. Heyecanın dorukta olduğu bu anlarda, damat ve gelin birbirlerine bakıyorlar, içlerinden binlerce duygu geçiyor. Birlikte geçirdikleri anılar, geleceğe dair umutlar, birlikte yaşayacakları tüm güzel anılar… Her şey o anın içinde.

Düğün mekanına vardıklarında, her şey hazır. Misafirler geliyor, sevdiklerini karşılıyorlar. Gelin yürüyor, damat heyecanla bekliyor. Gözler birbirlerini arıyor, kalpler birbirine kenetleniyor. Her adım, bir ömür boyu sürecek bir yolculuğun başlangıcı gibi hissediliyor.

Tören başlıyor, duygusal anlar birbirini izliyor. Yeminler söyleniyor, yüzler gülüyor, gözler yaşarıyor. Her kelime, kalplerde bir iz bırakıyor. Ve nihayet, “evet”lerle birlikte sonsuza kadar sürecek bir bağ kuruluyor.

Kutlamalar başlıyor, neşe ve coşku içinde dans ediliyor, gülüşmeler, şakalar havada uçuşuyor. Herkes mutlu, herkes birbirine sarılıyor. Bu anların tadı, hayat boyu unutulmayacak.

Gecenin sonunda, çift sevdikleriyle vedalaşıyor. Ama bu vedalaşma değil, bir başlangıç. Birbirlerine olan sevgileri, aşkları her zaman kalplerinde olacak. Ve hayatları boyunca, bu günün anılarıyla yaşayacaklar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir